Master Ligue
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


fifa 10 : Orgolii , Traditie , Seriozitate , Lupte incrancenate - doar aici - Master Ligue - de 3 ani alaturi de voi
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DeadMan
Old Man
Old Man
DeadMan


Mesaje : 1159
Data de inscriere : 10/09/2009
Localizare : Verona

REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Empty
MesajSubiect: REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010   REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Icon_minitimeVin Mar 02, 2012 5:44 pm

Am decis sa facem un regulament la care speram cu totii sa l respectati.

Interzis
Q+W!!!(nici din terenul propiu,nici cel advers)
Out-ul in careu.
Cornerul executat pe bara sau cornerul batut direct pe poarta.(Pentru gol direct).


Obligatoriu:
6 Minute,Legendary+GK,Fast
Pasa inapoi,la fiecare repunere de la centru terenului !!Avis amatorilor nu e frumos sa te duci ca bula in fata pare bug de joc ca ai tai jucatori raman oarecum blocati asa ca cine nu respecta aceasta regula si vor fi dovezi ca s a dat gol din faza asemanatoare va fi anulat golul

Permis:
Cornerul in 6 metri.Doar cu respingere de jucator.In caz ca intra fara s o atinga nimeni se anuleaza.


Daca scorul este de 5 goluri diferenta si "cade" connectiunea,meciul NU SE MAI REIA!
Daca scorul este mai mic de 5 goluri diferenta se reia meciul si adversarul il lasa pe celalalt om sa dea golurile(O faza buna ar fi sa iasa cu portaru sau sa apese shift si sa se dea din poarta,astfel moralul echipei condusa va fi acelasi ca si in meciul "stricat"+minutele de jucat care le socotiti voi din momentul in care v ati rezolvat cu golurile

FITI FAIR-PLAY CA E DOAR UN JOC.



Ultima editare efectuata de catre DeadMan in Dum Apr 29, 2012 3:47 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.rapidisti.ro
marius_goodboy94
Fundas
Fundas
marius_goodboy94


Mesaje : 156
Data de inscriere : 20/10/2011

REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Empty
MesajSubiect: Re: REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010   REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 6:07 am

cea mai tampita regula aia cu golurile:|....sai dau mingea sa isi recupere golurile...tinele frate in minte,scriele pe foaie...si joaca minutele ramase...
Sus In jos
DeadMan
Old Man
Old Man
DeadMan


Mesaje : 1159
Data de inscriere : 10/09/2009
Localizare : Verona

REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Empty
MesajSubiect: Re: REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010   REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 7:17 am

SPADA A FOST CU IDEEA:)
Sus In jos
http://www.rapidisti.ro
Spadasino
Admin
Admin
Spadasino


Mesaje : 3407
Data de inscriere : 09/09/2009

REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Empty
MesajSubiect: Re: REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010   REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 3:06 pm

DeadMan a scris:
SPADA A FOST CU IDEEA:)

Corect si mi se pare o idee foarte buna

Stii dc am facut regula asta ? Pt ca Robert a iesit din meci la 4-0 pt mine in min 50 sa ma acuze ca am setat meciul pe 4 minute Laughing . I-am demonstrat ca trecusera 10 minute de la " go " si am continuat meciul .... bineinteles de la 0-0 , alt meci , alt moral :-j si era cat pe ce sa ma EGALEZE lucru care nu se intampla la 4-0 pt mine .
Sus In jos
https://master-ligue.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Empty
MesajSubiect: Re: REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010   REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010 Icon_minitime

Sus In jos
 
REGULAMENT SEZONUL 34 FIFA 2010
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament
» Regulament de joc
» Regulament de ordine interioara
» CUPA LIGII SEZONUL 34
» Team of the season - fifa 11

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Master Ligue :: Liga 1 Master-Ligue-
Mergi direct la: